Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Klasy I – III

Poniedziałek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Innowacja pedagogiczna „My word in my world”

II a

Aleksandra Brzezicka

13.05 – 13.50

Sala nr 205

Koło biblijne

I – III

Anna Gomulska

14.55 – 15.40

Sala nr 306

Koło literacko – plastyczne

I – III

Iwona Lasota

14.55 – 15.40

Sala nr 201

„Mały Teatrzyk” – zajęcia teatralne

I – III

Agnieszka Lewandowska

14.05 – 14.50v

Mała świetlica

Zajęcia czytelnicze

I b

Jolanta Piotrowska

13.05 – 13.50

Sala nr 206

Rozgrywki matematyczne

II d

Agnieszka Piątkowska

11.00 – 11.45

Harcówka

„Spotkania ze sztuką” – zajęcia artystyczne

III a

Agnieszka Jańska – Tyluś

8.15 – 9.00

Sala nr 205

 

Wtorek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Zajęcia czytelnicze ”Czytamy razem”

II

Tatiana Sidorska

8.15 – 9.00

Biblioteka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

II b

Iwona Lasota

15.45 – 16.30

Sala nr 201

Działania twórcze w plastyce

I

Aleksandra Chudzik

13.05 – 13.50

Mała świetlica

 

Środa

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Zajęcia czytelnicze ”Czytamy razem”

II

Tatiana Sidorska

8.15 – 9.00

Biblioteka

Koło przyrodniczo –  geograficzno – informatycze „Zwiedzamy świat z Kofenkiem”

I – III

Dorota Rozwens

12.05 – 12.50

Sala nr 207

Ortografia na wesoło

III

Agnieszka Konecka

13.05 – 13.50

Harcówka

Działania twórcze w plastyce

II – III

Aleksandra Chudzik

13.05 – 13.50

Mała świetlica

Zajęcia wspierające z matematyki

I b

Jolanta Piotrowska

13.05 – 13.50

Sala nr 206

Zajęcia usprawniające umiejętności szkolne

III b

Agata Wysokińska

10.05 – 10.50

Mała świetlica

Innowacja pedagogiczna dla klasy I a

I a

Katarzyna Siwocha

13.05 – 13.50

Sala nr 205

 

Czwartek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Zajęcia czytelnicze

II c

Agnieszka Konecka

11.00 – 11.45

Harcówka

Konsultacje dla klas III (przygotowanie do komunii św.)

III

Anna Gomulska

8.15 – 9.00

Sala nr 306

Zajęcia czytelniczo – plastyczne (bajkoterapia)

II d

Agnieszka Piątkowska

13.05 – 13.50

Sala nr 206

Gry i zabawy dydaktyczne

I a

Katarzyna Siwocha

13.05 – 13.50

Sala nr 205


Piątek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Innowacja „Kocham siebie i swój świat”

II a

Dorota Rozwens

12.50 – 13.05

Harcówka

Gry i zabawy w języku angielskim dla klas II

II

Aleksandra Brzezicka

13.05 – 13.50

Harcówka

„Mały teatrzyk” – zajęcia teatralne

I – III

Agnieszka Lewandowska

13.05 – 13.50

Mała świetlica

Zajęcia kształtujące prawidłową wymowę

I b

Zofia Owczarek

10.05 – 10.50

Mała świetlica

„Kolorowy świat baśni i bajek – zajęcia czytelniczo - plastyczne

III a

Agnieszka Jańska – Tyluś

9.10 – 9.55

Mała świetlica

Zajęcia usprawniające umiejętności szkolne

III b

Agata Wysokińska

10.05 – 10.50

Mała świetlica

Zajęcia wyrównawcze

II d

Marta Jaskuła

13.05 – 13.50

Biblioteka

Zajęcia kształtujące prawidłową wymowę

I a

Zofia Owczarek

13.10 – 13.55

Mała świetlica

           

 

Klasy IV – VI


Poniedziałek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Szkolne Koło Caritas

IV – VI

Piotr Misiuk

14.05 – 14.50

Sala nr 306

Koło Promocji Zdrowia

IV – VI

Agnieszka Szkup

14.55 – 15.40

Sala nr 111

Koło umiejętności twórczych

IV – VI

Katarzyna Markiewicz

13.05 – 14.14

Sala nr 108

Trening umiejętności społecznych

IV – VI

Anna Walkiewicz

13.30 – 15.00

Sala nr 106

Koło języka angielskiego

IV – VI

Miranda Michalczuk

14.05 – 14.50

Sala nr 106

Koło matematyczne

V

Iwona Papiewska

14.55 – 15.40

Sala nr 302

 

Wtorek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Konsultacje z języka polskiego

IV a, c, V b

Ewa Pyczak - Kowalska

14.05 – 14.50

Sala nr 303

Zajęcia teatralne

IV – VI

Dorota Barańska

Liliana Piątkowska

14.55 – 15.40

Sala nr 106

Konsultacje wspierające z matematyki

V

Iwona Papiewska

14.55 – 15.40

Sala nr 302

Koło przyrodnicze

IV – V

Izabela Kuklewicz

14.55 – 15.40

Sala nr 111

 

Środa

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Koło gier planszowych

IV – VI

Małgorzata Radjičić

14.05 – 15.35

Sala nr 106

Konsultacje wspierające z  matematyki

VI

Romualda Zawadzka

14.55 – 15.40

Sala nr 302

Konsultacje wspierające z  matematyki

IV

Romualda Zawadzka

14.05 – 14.50

Sala nr 302

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

VI b

Romualda Zawadzka

8.15 – 9.00

Sala nr 302

Koło przyrodnicze dla uczniów uzdolnionych

IV – VI

Agnieszka Szkup

14.55 – 15.40

Sala nr 111

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

VI c

Dorota Barańska

14.05 – 14.50

Sala nr 106

Konsultacje pedagogicznie

I – VI

Liliana Piątkowska

15.00 – 16.00

Sala nr 110

 

Czwartek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Szkolne Koło Caritas

IV – VI

Piotr Misiuk

14.05 – 14.50

Sala nr 306

Konsultacje z języka polskiego

V c

Małgorzata Radojičić

14.05 – 14.50

Sala nr 303

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

V – VI

Dorota Barańska

8.15 – 9.00

Sala nr 106

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

III d

Karolina Jóżefowicz

11.00 – 11.45

Harcówka

Konsultacje dla uczniów z języka angielskiego

IV – VI

Miranda Michalczuk

8.15 – 9.00

Sala nr 107

Konsultacje z matematyki

IV a, b

Karolina Kurczyk - Wolnicka

14.55 - 15.40

 


Piątek

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

Godzina zajęć

Miejsce zajęć

Konsultacje z języka polskiego

IV b

Małgorzata Radojičić

14.05 – 14.50

Sala nr 303

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

IV b

Karolina Józefowicz

14.05 – 14.50

Sala nr 107

 

 

Zajęcia piłki nożnej Akademia Małego Piłkarza „Młode Byczki” dla chłopców w wieku: 3 – 8 lat odbywają się we wtorki w następujących godzinach: 16.00 – 17.00 (I grupa), 17.00 – 18.00 (II grupa). Prowadzący: Jarosław Byczkowski.